Завод

ТОВ «Гайсинський молокозавод» розташований в м Гайсин Вінницької області.Завод заснований в 1932 році. Незважаючи на такий поважний вік, підприємство експлуатує сучасне технологічне обладнання, зберігши при цьому старі традиції і культуру виробництва сирів і масел.

За останні 10 років підприємство було повністю технологічно модернізовано.

Цех з прийому сировини збагатився сучасним обладнанням, на якому проводиться бактофугування, сепарація і пастеризація, що дозволяє приводити молоко, що закуповується до необхідних параметрів.
Повністю реконструйовано цех з виробництва м'яких і твердих сирів. Модернізовані камери дозрівання сиру і побудовані додаткові сховища для зберігання готової продукції.

При виробництві сирів побічним продуктом є молочна сироватка. Довгі роки сироватку виливали, що завдавало істотної шкоди навколишньому середовищу.

У 2014 році на заводі реалізована технологія нанофільтрації сироватки, яка зменшує вміст мінералів, особливо хлоридів натрію і калію і таким чином комбінує процес зменшення обсягу і часткової демінералізації.

На початку 2018 запущений в експлуатацію цех з виробництва сухих молочних продуктів, що дозволило виробляти суху сироватку і сухе знежирене молоко.

На сьогоднішній день технологічні потужності заводу дозволяють щомісяця виробляти 300 тонн твердих і 180 тонн м'яких сирів, 540 тонн масла і спредів, 360 тонн сухих молочних продуктів.

Географія поставок давно вийшла за межі України і включає такі країни як: Латвія, Молдова, Румунія, Грузія, Казахстан, Єгипет, Йорданія, В'єтнам, Саудівська Аравія, Гонконг, Китай.

У оснащеної сучасним обладнанням лабораторії здійснюється постійний контроль якості сировини і готової продукції на відповідність санітарно-гігієнічним нормам.

На підприємстві впроваджена система управління якістю та безпекою харчових продуктів відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 22000 (HACCP).