Вінницький Бізнес Клуб

12 квітня на базі ТОВ «Гайсинський молокозавод» відбулися загальні збори Громадської організації "Вінницький Бізнес Клуб" , що об’єднує найпотужніші підприємства Вінницької області.
ТОВ «Гайсинський молокозавод» попри свій поважний вік (заснований в 1932 році), експлуатує лише сучасне технологічне обладнання, адже був повністю модернізований протягом останніх 10 років. За роки свого існування підприємство зарекомендувало себе як виробник молочної продукції найвищої якості, спеціалізуючись на виготовленні твердих та м’яких сирів, масла та сухих молочних продуктів.
Під час ознайомчої екскурсії потужностями заводу його керівник Тарас Осадчий детальніше ознайомив присутніх з процесом сироваріння:
«Завдяки технологічній модернізації на підприємстві освоєно випуск широкого асортименту продукції. Виробництво автоматизоване, тому ми можемо контролювати всі його етапи, постійно стежимо за якістю та безпекою продукції, що дозволило розширити географію її поставок в такі країни як: Латвія, Білорусь, Грузія, Молдова, Єгипет, Йорданія, В'єтнам, Саудівська Аравія. На підприємстві працює 210 осіб, із середньою заробітною платою близько 8000 грн. Крім того, на сьогоднішній день технологічні потужності заводу дозволяють щомісяця виробляти 300 тон твердих і 180 тон м'яких сирів, 540 тон масла і спредів, 360 тон сухих молочних продуктів».
Також керівник підприємства не оминув увагою запущений в експлуатацію на початку 2018 року цех з виробництва сухих молочних продуктів, що дозволило виробляти суху сироватку і сухе знежирене молоко. 
Крім того, під час засідання згідно порядку денного, присутні розглянули важливі організаційні питання, серед яких обрання голови та членів Ради громадської організації, а також голови ГО «Вінницький Бізнес Клуб». 
За підсумками голосування одноголосно було підтримано переобрання В’ячеслава Калініченка головою ГО «Вінницький бізнес клуб» та обрання Миколи Овчарука на посаду голови Ради громадської організації.
Крім того, присутні обговорили сучасний стан бізнес-середовища Вінницької області, розвиток експортно-імпортного потенціалу регіону та нарощування його інвестиційної привабливості.