VINNWAY-2018

У Вінниці провели Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Vinnway-2018». У них взяли участь близько 200 спортсменів із 10 областей України. Перегони пройшли за підтримки обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій, спортклубу «Максимус», спонсорів - ТОВ "Гайсинський молокозавод", "Небесна Кирниця" і "Gorgony".
Ми приємно здивовані великою кількістю учасників. Для першого чемпіонату – це чудово. Взагалі у останні роки молодь дуже активно почала займатися спортивним орієнтуванням.  Змагання у перший день проходили в лісовому масиві Сабарова. На другий – в центрі міста, а фініш був біля школи №4. Контрольні пункти розташовували між домами та на невеличких майданчиках на території від вулиці Гоголя до міської ради.
Медалі та подарунки отримували кращі у багатьох вікових категоріях – від малюків до спортсменів пенсійного віку.  В особистому заліку чемпіонами стали багато вінничан. Це, приміром, Олександр Кучерук, Владислав Жуковський, Катерина Дрелінська, Дар’я Любомирська, Сергій Зеленський. Серед наших переможців є й справжні зірки спортивного орієнтування. Приміром, в «еліті» чемпіоном став 32-річний вінничанин Олександр Марчук, неодноразовий чемпіон Європи та світу.